Служба автомобільних доріг
у Сумській області

ремонт доріг

 • 21.09.2018

  Роботи по ремонту автомобільної дороги Р-46 Харків-Охтирка виходять на фінішну пряму

  Роботи по ремонту автомобільної дороги Р-46 Харків-Охтирка виходять на фінішну пряму.

 • 20.09.2018

  КАПІТАЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО. ЗАСТАРІЛІ МОСТИ ЗАМІНЯТЬ НА СУЧАСНІ МЕТАЛЕВІ ГОФРОВАНІ КОНСТРУКЦІЇ

  Сучасні технології застосовуються  при відновленні дорожньої інфраструктури на Сумщині. Мова йде про заміну застарілих  малих мостів на сучасні металеві гофровані конструкції. Відразу два  малих моста, що розташовані на км 108+850 та 110+927 автодороги Р-46 Харків-Охтирка, вже найближчим часом будуть замінені на сучасні металеві гофровані конструкції. Гофротруби з нержавіючої сталі, що активно використовуються при ремонті штучних споруд, стійкіші до агресивного впливу навколишнього середовища і мають високі характеристики міцності, морозостійкості та водонепроникності.

 • 16.08.2018

  Ремонтні роботи на автошляхах Сумщини в розпалі.

  На автомобільних дорогах загального користування   державного та місцевого значення Сумщини тривають роботи з ліквідації ямковості та деформацій дорожнього покриття. Всього від початку року працівниками дорожніх підприємств  області  та субпідрядними організаціями   ліквідовано майже 300  тис. м2 ямковості. Роботи виконувались. Здебільшого, гарячим асфальтобетоном, а також методом просочення та струменевим. Працюють дорожники і над тріщинами, яких від початку року ліквідовано майже 14 тис. погонних метри.

 • 3.08.2018

  Інформують дорожники Сумщини

  На замовлення Служби автомобільних доріг у Сумській  області підрядні підприємства продовжують виконання ремонтних робіт на автомобільних дорогах державного і місцевого значення. Протягом тижня до робіт було залучено 28 бригад дорожників та 8 асфальтобетонних установок.На автомобільній дорозі загального користування державного значенняР-46 Харків – Охтирка   підрядна організація виконує роботи з поточного середнього ремонту: дорожники виконують влаштування верхнього шару покриття ЩМА.На автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-07 Київ-Суми-Юнаківка на км 353+750 – км 354+350 в с,Іволжино Сумського району дорожники розпочали влаштування при кромкових лотків.

 • 31.07.2018

  Оперативно про ремонт доріг Сумщини

  На автомобільних дорогах загального користування як державного, так і місцевого значення Сумщини по-справжньому «спекотно». Дорожники нарощують темпи виконання ремонтних робіт, використовуючи кожну погожу годину. З особливої відповідальністю і майстерністю працівники ТОВ «Сумимостобуд» проводять реконструкцію мосту через річку Ворскла в с.Климентове автомобільної дороги державного значення Н-12 Суми-Полтава.

 • 12.07.2018

  РЕКОНСТРУКЦІЯ МОСТОВОГО ПЕРЕХОДУ У С. КЛИМЕНТОВЕ

  Продовжується реконструкція шляхопроводу через річку Ворскла у селі Климентове. Стратегічно важлива для області споруда розташована на 70 км автодороги Н-12 Суми-Полтава. Реконструкція проходить згідно графіку. Наразі ведеться будівництво нових опор. Проводиться забивка залізобетонних паль на руслових опорах, продовжуються підготовчі роботи.

 • 21.06.2018

  ЯКІСТЬ РЕМОНТУ АВТОДОРІГ ПІД КОНТРОЛЕМ

  Служба автодоріг у Сумській області контролює хід ремонту на автодорозі Р-46 Харків-Охтирка. Спільно з представниками ДП « Дорожній контроль якості» співробітниками Служби в рамках комплексу заходів по перевірці якості виконаних робіт проводиться відбір кернів улаштованих шарів покриття .

 • 21.06.2018

  АВТОДОРОГА ХАРКІВ-ОХТИРКА АКТИВНО РЕМОНТУЄТЬСЯ

  Не збавляються темпи ремонту на автомобільній дорозі державного значення Р-46 Харків-Охтирка. В межах Сумської області за рахунок бюджетної програми "Покращення стану автомобільної дороги Харків-Охтирка" буде відремонтовано 21,9 км дорожнього покриття та заміна 2 малих мостів на сучасні труби на 108 та 110 км. Підрядною організацією "Автомагістраль-Південь", яка проводить ремонт на замовлення Служби автомобільних доріг у Сумській області вже улаштовано 12,5 км шару посилення покриття з суміші М-40, укладено на них нижній шар крупнозернистого асфальтобетону товщиною 10 см. Також улаштовано 5,2 км верхнього шару покриття щебенево-мастиковим асфальтобетоном (ЩМА) товщиною 5 см.

 • 14.06.2018

  У ІВОЛЖАНСЬКОМУ ВЛАШТОВУЄТЬСЯ ДОРОЖНІЙ ОДЯГ

  Продовжується капітальний ремонт на аварійно-небезпечній ділянці автодороги Н-07 Київ-Суми-Юнаківка у с. Іволжанське Сумського району. Працівники ТОВ "Сумимостобуд", що виконують роботи на замовлення Служби автомобільних доріг у Сумській області, вже завершили влаштування двох прямокутних труб, проведені роботи з гідроізоляції. Наразі вже розпочаті роботи по влаштуванню дорожнього одягу різнофракційною сумішшю.

 • 8.06.2018

  КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ МОСТОВОГО ПЕРЕХОДУ НА АВТОДОРОЗІ ШОСТКА-КРОЛЕВЕЦЬ

  Під контролем і на замовлення Служби автомобільних доріг триває капітальний ремонт мостового переходу на 33 км автомобільної дороги загального користування державного значення Т-19-07 Шостка-Кролевець.