Служба автомобільних доріг
у Сумській області

» Прес-центр » новини » ЗИМОВЕ УТРИМАННЯ ДОРІГ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ

ЗИМОВЕ УТРИМАННЯ ДОРІГ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ

Станом на 9.00 годину ранку проїзд автотранспорту забезпечено на усіх автомобільних дорогах державного значення Сумської області.

Вночі майже на  всій території області спостерігалися опади у вигляді снігу. На дорогах державного значення області працювало 38 одиниць спецтехніки, у тому числі 24 плужні механізми та піскорозкидачі та 5 автогрейдерів. Для обробки доріг протиожеледними матеріалами було використано 350 т піщано-сольової суміші.

За інформацією Сумського обласного центру з гідрометеорології по Сумській області і місту Суми 13 лютого 2018р. погоду визначатиме периферія циклону над Азовським морем.  

Вночі та вдень: Хмарно, сніг, на дорогах ожеледиця. Вітер східний 5-10 м/с. Температура повітря по області протягом доби 3-8 0 морозу, по м. Суми протягом доби – 5-7 0 морозу

14 лютого: Хмарно з проясненнями, вночі невеликий сніг, вдень без істотних опадів, на дорогах ожеледиця. Вітер східний 5-10м/с. Температура повітря вночі 4-9 0 морозу, вдень 1-6 0 морозу.

15 лютого: Хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах ожеледиця. Вітер східний 5-10м/с. Температура повітря вночі 2-7 0 морозу, вдень від 40 морозу до 1 0тепла.

16 лютого: Хмарно з проясненнями, вночі без істотних опадів, вдень невеликі опади, на дорогах ожеледиця. Вітер південно-східний 5-10м/с. Температура повітря вночі 0-5 0 морозу, вдень від 40 морозу до 10 тепла.

17 лютого: Хмарно, часом невеликі опади, на дорогах ожеледиця. Вітер змінних напрямків 3-8м/с. Температура повітря вночі 0-5 0 морозу, вдень від 30 морозу до 20 тепла.

Ожеледь та налипання мокрого снігу ускладнюватиме роботу галузей енергетики та зв’язку, автотранспорту.

Увага, у зв’язку з переходом температури через нульову температурну позначку на дорогах області місцями може утворюватися ожеледиця та полій, що значно збільшить довжину гальмівного шляху і зменшить керованість автомобілем! Автомобілістам рекомендовано бути особливо уважними за кермом, дотримуватися безпечної дистанції та швидкості. По можливості, зважено підходити до необхідності використовування власних транспортних засобів при ускладненнях погодних умов.