УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Велике будівництво на Дніпропетровщині: рекордні 387 кілометрів відновлених державних доріг

Велике будівництво на Дніпропетровщині: рекордні 387 кілометрів відновлених державних доріг

Президент України Володимир Зеленський разом з Міністром інфраструктури Україн Олександром Кубраковим відвідали Дніпропетровську область з робочим візитом. Цього року там заплановано відремонтувати 387 км доріг державного значення, у тому числі нове будівництво. Йдеться про трасу Н-31 Дніпро – Решетилівка та Південний обхід Дніпра.

В ході робочої поїздки Володимир Зеленський оглянув ділянки доріг, котрі наразі ремонтуються:

Н-11 Дніпро – Миколаїв від Кривого Рогу до с. Кринички, реконструкція якої здійснюється в рамках програми «Велике будівництво». Загальна протяжність дороги в межах області майже 100 км.

39,8 км цієї дороги відремонтували протягом 2017-2019 рр. Торік ремонтувати її почали від м. Кривий Ріг до межі з Миколаївською областю та від Криничанського посту поліції до смт. Софіївка.

Наразі в роботі остання ділянка: 43,8 км від Криничанського посту поліції до смт Софіївка, у верхньому шарі вже 32 км. Введення її в експлуатацію заплановано вже цього місяця.

М-04 Знам'янка – Луганськ – Ізварине, що стане частиною найдовшої дороги М-30 Стрий – Ізварине. Дорога стане швидкісним коридором між західними та східними областями України - майже 1400 км, з них 259,3 км пролягає територією Дніпропетровщини. Наразі роботи тривають по всій протяжності.

Як розповів міністр інфраструктури Олександр Кубраков, до Дня Незалежності України планується завершити будівництво Південного обходу міста Дніпра. Протяжність дороги становить 7,1 км, вартість будівництва – 1,68 млрд грн.

Крім того, в області завершується ремонт ділянки дороги Н-31 Дніпро – Кобеляки – Решетилівка, її протяжність у межах Дніпропетровщини – 58,1 км.

На сьогоднішні вже збудовано 28 км сучасного автошляху обладнаного освітленням, дорожньою розміткою, знаками, бар’єрною огорожею, шумозахисними екранами автопавільйонами та тротуарами.