Служба автомобільних доріг
у Сумській області

» Прес-центр » новини » Ремонтні роботи на автомобільних дорогах Сумщини тривають.

Ремонтні роботи на автомобільних дорогах Сумщини тривають.

Районними філіями ДП «Сумський облавтодор» та підрядними організаціями продовжується виконання робіт з поточного ремонту та ліквідації ямковості і інших деформацій дорожнього покриття на автомобільних дорогах загального користування Сумщини. Щоденно на ремонтних роботах задіяно 29 власних бригад, 8 асфальтозмішувальних установок. Протягом останнього трудового тижня сумськими дорожниками ліквідовано майже 7 000кв.м ямковості. Ремонтні роботи тривають і на мостових переходах, а саме:

  • На мостовому переході на км 41+054 а/дороги Н-12 Суми – Полтава триває влаштування плити, тротуару та гідроізоляції;

  • На а/дорозі Т-19-07 Шостка – Кролевець км 10+129 в с.Вороніж дорожники проводять фрезерування на підходах до мосту;

  • На мостовому переході Т-19-23 Тростянець – Ницаха – Солдатське – Р-45 км 18+151 тривають роботи з влаштування гідроізоляції;

Слід підкреслити, що всього з початку року на дорогах загального користування Сумської області лікідовано майже 260 000 кв.м.

Виконання ремонтних робіт на автомобільних дорогах Сумщини триває.    

     Служба автомобільних доріг у Сумській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.