Служба автомобільних доріг
у Сумській області

» Прес-центр » новини » Ремонт мостів на автодорогах області - першочергове завдання для дорожників Сумщини.

Ремонт мостів на автодорогах області - першочергове завдання для дорожників Сумщини.

9 серпня начальник Служби автомобільних доріг у Сумській області – депутат Сумської обласної ради Іван Романюк прийняв участь у розширеній нараді в обласній державній адміністрації. Іван Петрович відзвітував керівництву і громадськості області про виконання ремонтних робіт на автомобільних дорогах станом на 8 серпня.

«В цьому році Сумська область отримала безпрецедентний розмір коштів на ремонт доріг, тож дорожники районних філій ДП «Сумський облавтодор» та підрядні підприємства намагаються встигнути провести ремонти доріг на якомога більшій кількості ланок, доки на це є сприятливі погодні умови. Завдяки програмі співфінансування ремонтних робіт з місцевими громадами, ми вже маємо значні результати по ремотну доріг місцевого значення. Слід підкреслити, що з 1 січня 2018 року 65% доріг, які знаходяться в регіоні будуть передані на утримання місцевим органам влади, і ми докладаємо максимум зусиль, щоб дороги ці передати в належному стані», - стверджувально розповів І.П.Романюк.

Керівник дорожньої служби області детально розповів про стан ремонтів мостів на автомобільних загального користування. «Вже виконані значні об’єми ремонтних робіт, але ще більші завдання попереду. Одним із першочергових завдань є будівництво мосту в селі Климентове Охтирського району через річку Ворскла, який розташований на автомобільній дорозі державного значення Н-12 Суми – Полтава км 70+838. Існуючий міст вже значний термін знаходиться в перед аварійному стані. Проектні роботи вже завершені, і 14 серпня розпочнеться процедура тендерної закупівлі через систему PROZZORО», - додав очільник дорожників Сумщини. Щодо можливого перекриття руху на даній ділянці, Іван Романюк заспокоїв, зазначивши, що доки буде будуватися новий міст, старий перекривати ніхто не буде. Заплановано будівництво нового мосту з габаритом 7 м паралельно зі старим. По завершенню будівництва нового мосту, старий буде демонтовано і на його місті збудовано другу частину мосту, яку з’єднають з новозбудованим. Загалом в кінцевому результаті міст матиме 9,5 метрів проїзної частини та 2 тротуари по 2м.

     Служба автомобільних доріг у Сумській області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.