Служба автомобільних доріг
у Сумській області

» Прес-центр » новини » ПРО ПЕРСПЕКТИВИ ДОРОЖНЬО-РЕМОНТНИХ РОБІТ НА РІК 2018 І НЕ ЛИШЕ

ПРО ПЕРСПЕКТИВИ ДОРОЖНЬО-РЕМОНТНИХ РОБІТ НА РІК 2018 І НЕ ЛИШЕ

Начальник Служби автомобільних доріг у Сумській області Іван Романюк провів виробничу нараду з керівниками філій ДП «Сумський облавтодор». Проаналізовані результати діяльності підрозділів із зимового утримання автодоріг і визначені перспективи діяльності на початок нового сезону.

Начальник служби наголосив на дотриманні норм  якості робіт, що будуть виконуватися, а також – на дотриманні норм безпеки дорожнього руху, у тому числі , безпеки дорожніх робітників при виконанні робіт.

Наразі необхідно вжити підготовчих заходів з безпечного пропуску повені і льодоходу. Найголовніше, не допустити передчасного руйнування та застою талих вод на проїзній частині, тому вже зараз необхідно закінчити розчищення отворів водопропускних труб та дренажів, прибирання водовідних систем, видалення снігових валів з узбіччя та прибирання снігу на зупинках та у заїзних карманах.

Вже за кілька тижнів розпочнеться новий сезон, перспективи дорожньо-ремонтних робіт на 2018 рік  доведені до керівників підрядних організацій. Найближчою перспективою є роботи з ліквідації аварійної ямковості.

Начальник Управління інфраструктури облдержадміністрації Володимир Дудченко, запрошений на нараду, поінформував про перспективи робіт з експлуатаційного утримання та ремонту доріг місцевого значення , які в рамках децентралізації, відійшли до облдержадміністрації.

Підсумовуючи , Іван Петрович наголосив на продовженні  позитивної тенденції по відновленню дорожніх артерій області.