Служба автомобільних доріг
у Сумській області

» Прес-центр » новини » Практичний семінар для дорожників підрядних організацій проведений на Сумщині  

Практичний семінар для дорожників підрядних організацій проведений на Сумщині  

Практичний семінар для дорожників підрядних організацій проведений на Сумщині  

На дорогах загального користування державного значення Сумщини активно проводяться роботи з ліквідації аварійних дефектів дорожнього одягу. Це тимчасовий вимушений захід, який застосовується для усунення деформацій покриття, для забезпечення безпечного руху автотранспорту та захисту дорожнього одягу від подальшого руйнування. Його особливість полягає у тому, що виконується він, виходячи з необхідності якнайшвидшого забезпечення проїзду, за спрощеною процедурою та за несприятливих погодних умов. Важливо усвідомлювати, що ямковий ремонт, проведений у холодний період року, завжди є ТИМЧАСОВИМ.

Безпека працівників при виконанні дорожніх робіт , технології проведення аварійного ремонту та його якість стали основними темами виробничого семінару, проведеного 15 березня 2019 року  Службою автомобільних доріг з працівниками ДП «Сумський облавтодор», яке є головним підрядником з експлуатаційного утримання і дрібного ремонту автодоріг державного значення.

Іван Романюк, начальник Служби автомобільних доріг у Сумській області, наголосив на першочерговому забезпеченні безпеки працівників підприємства в місцях проведення дорожніх робіт, належному екіпіруванні та дотриманні технологій якості виконання робіт. «Безпека-естетика – кінцевий результат» мають стати головним принципом у діяльності дорожників, зазначив керівник Служби.

Обговорення технологій проведення робіт продовжили безпосередньо на місці проведення аварійного ремонту. Керівники і головні інженери філій мали змогу подивитися всі технологічні процеси, які виконували на ділянках автодороги Н-12 Суми-Полтава працівники двох підприємств : «Сумського райавтодору» та Сумської ДЕД.

            

Працюємо для користувачів доріг державного значення і керуємося принципом «Безпека-люди-технологія-якість».