Служба автомобільних доріг
у Сумській області

» Прес-центр » новини » ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО УСКЛАДНЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО УСКЛАДНЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

За інформацією Сумського обласного центру з гідрометеорології 9-10 лютого очікуються складні погодні умови: сильні опади ( мокрий сніг та дощ ), налипання мокрого снігу, ожеледь, пориви південно-східного вітру 15-20м/с, на дорогах ожеледиця.

8 лютого погоду визначатиме: вночі – виступ антициклону з центром над Казахстаном, вдень – передня частина циклону над Молдовою.

Вночі та вдень: Мінлива хмарність, вночі без опадів, вдень в південній половині області невеликі опади, слабка ожеледь, на дорогах ожеледиця.  Вітер південно-східний 7-12м/с, вдень місцями пориви 15-20м/с.

Температура повітря по області вночі 6-110 морозу, вдень від 20 морозу до 30 тепла, по м. Суми вночі 6-80 морозу, вдень близько 00.

9 лютого: Хмарна погода, сильні опади ( мокрий сніг, дощ ), налипання мокрого снігу,  ожеледь, на дорогах ожеледиця. Вітер південно-східний 7-12м/с, пориви 15-20м/с.

Температура повітря протягом доби від 30 морозу до 20 тепла.

10 лютого: Хмарна погода, мокрий сніг та дощ, вночі сильні опади, налипання мокрого  снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця. Вітер південно-східний 7-12м/с, вночі місцями пориви 15-20м/с.

Температура повітря протягом доби від 30 морозу до 20 тепла.

Служба автодоріг Сумської області просить водіїв зважено підходити до необхідності користування власними транспортними засобами в період ускладнень погоди. Плануючи свої подорожі, будь ласка, зважайте на погодні умови, відмовтеся від поїздок на далекі відстані. У разі виїзду, водії мають подбати про запас палива, термос з гарячим чаєм та теплим одягом.