Служба автомобільних доріг
у Сумській області

» Прес-центр » новини » ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ  АВАРІЙНОГО ЯМКОВОГО РЕМОНТУ станом на 15 березня 2019 року

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ  АВАРІЙНОГО ЯМКОВОГО РЕМОНТУ станом на 15 березня 2019 року

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ  АВАРІЙНОГО ЯМКОВОГО РЕМОНТУ станом на 15 березня 2019 року

У Сумській області тривають аварійні роботи з ліквідації ямковості на автомобільних дорогах державного значення.

На  замовлення Служби автомобільних доріг у Сумській області підрядними організаціями продовжуються роботи з аварійної ліквідації ямковості та деформацій покриття проїзної частини автомобільних доріг , які виникли внаслідок коливання температури повітря в зимовий період (часті переходи через 0˚С).   Тривають вони, здебільшого,  на ділянках доріг, які тривалий час не ремонтувалися.

Станом на  15 березня 2019 року для проведення аварійних робіт було залучено 14 бригад підрядних організацій, які  працювали на дорогах загального користування державного значення.

Аварійна ліквідація  ямковості проводилася:

НА НАЦІОНАЛЬНИХ ДОРОГАХ    

- а/д Н-07 Київ-Суми-Юнаківка                   4

- а/д Н-12 Суми- Полтава                             1

НА РЕГІОНАЛЬНИХ ДОРОГАХ   

- а/д Р-44 Суми-Путивль-Глухів                     2

- а/д Р-45 Суми-Краснопілля-Богодухів        2

- а/д Р-60 Кролевець-Конотоп- Ромни- Пирятин   1

- а/д Р-61 Батурин-Конотоп-Суми                         3

а/д Р-65 КПП «Миколаївка»-СЕМЕНІВКА-  Новгород СІВЕРСЬКИЙ-ГЛУХІВ- КПП «КАТЕРИНІВКА»                 1

Ліквідовано 1677 кв. м ямковості та деформацій покриття, з  початку проведення робіт у поточному році – 5096 кв. м ямковості.

На дорогах Сумської області роботи з аварійного ямкового ремонту проводяться холодним асфальтобетоном.

Служба автомобільних доріг у Сумській області просить всіх учасників дорожнього руху з розумінням віднестись до ситуації, що склалась, бути уважними у місцях проведення аварійних дорожніх робіт і неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху. Особливо закликаємо не ігнорувати попереджувальні дорожні знаки, та завчасно знижувати швидкість руху свого транспортного засобу перед ними. Просимо всіх учасників дорожнього руху бути максимально уважними та обережними в місцях проведення ремонтних робіт. Обирайте безпечний швидкісний режим та не здійснюйте небезпечних маневрів, проїжджаючи ділянки доріг, вражені ямковістю.

Зазначимо, що аварійні роботи з ліквідації ямковості - це тимчасовий вимушений захід, який застосовується для усунення деформацій покриття, для забезпечення безпечного руху автотранспорту та захисту дорожнього одягу від подальшого руйнування.

 

Прес-служба САД у Сумській області