Служба автомобільних доріг
у Сумській області

» Прес-центр » новини » Новини з автодоріг Сумщини.

Новини з автодоріг Сумщини.

Новини з автодоріг Сумщини.

      Дорожники Сумщини продовжують цілодобове чергування на автомобільних дорогах загального користування. Для недопущення утворення ожеледі, протягом останньої доби   було задіяно 41 одиниць спецтехніки, залучено 69 працівників, використано 256 тон піщано-соляної суміші та 8 тон технічної солі. Безперебійний і безпечний рух автотранспорту по території області забезпечено в повній мірі.   

Працівники філій «Сумська ДЕД» та «Глухівська ДЕД» ДП «Сумський облавтодор» продовжують виконання аварійного ямкового ремонту на автомобільних дорогах державного значення Н-07 Київ-Суми-Юнаківка та Р-44 Суми-Путивль-Глухів. «Роботи виконуємо традиційно для зимової пори холодним асфальтобетоном. Для недопущення значних руйнацій від температурних і механічних чинників, працівники віддаються роботі сповна, використовуючи максимально кожну погожу годину», - наголошує начальник філії «Сумська ДЕД» Володимир Довженко.

«Результат маємо в залежності від «дозволу погоди», але вже з наступного тижня очікуємо потепління, тож і результати матимемо значно вищі. Готуємось до весни всебічно. Щоб не допустити непередбачуваних ситуацій, проводимо додаткову очистку від снігу мостів і водопропускних труб», - стверджувально додає Володимир Миколайович.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Сумській області.