Служба автомобільних доріг
у Сумській області

» Прес-центр » новини » Дорожники Сумщини і об’єднані громади завершують ремонт автодоріг місцевого значення.

Дорожники Сумщини і об’єднані громади завершують ремонт автодоріг місцевого значення.

Протягом 2016 року  Службою автомобільних доріг у Сумщини  та об’єднаними громадами області було реалізовано спільний проект щодо співфінансування ремонту доріг місцевого значення за формулою «50 на 50». На даний час ще не завершено роботи з ремонту доріг у Грунській об’єднананій територіальній  громаді Охтирського району  та Зноб-Новгородській  об’єднаній  територіальній  громаді Середино-Будського району.
«Станом на кінець  липня на території Грунської ОТГ виконано робіт з ремонту дорожнього покриття на суму 3,9 мільйона гривень. Усього ж сторони в рамках спільного проекту виділяли по 3 мільйони гривень. За два тижні ми плануємо завершити ремонт даних місцевих доріг », – доповів  перший заступник начальника Служби  Сергій Михайлович  Овчаренко на   апаратній нараді, яка відбулася сьогодні в Сумській обласній державній адміністрації під головуванням тимчасово виконуючим обов’язки голови Олександра  Олексійовича Марченка. «У Зноб-Новгородській ОТГ ремонт доріг буде закінчено до кінця серпня. Об’єднана громада та облавтодор виділили на це по 2,1 мільйона гривень. Ремонтні роботи врозпалі»,  - запевнив присутніх   Сергій Михайлович.

Дорожники Сумщини готові прозвітувати керівництву області і громадськості про закінчення спільного проекту в кінці серпня.