Служба автомобільних доріг
у Сумській області

новини

 • 21.09.2018

  Роботи по ремонту автомобільної дороги Р-46 Харків-Охтирка виходять на фінішну пряму

  Роботи по ремонту автомобільної дороги Р-46 Харків-Охтирка виходять на фінішну пряму.

 • 20.09.2018

  КАПІТАЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО. ЗАСТАРІЛІ МОСТИ ЗАМІНЯТЬ НА СУЧАСНІ МЕТАЛЕВІ ГОФРОВАНІ КОНСТРУКЦІЇ

  Сучасні технології застосовуються  при відновленні дорожньої інфраструктури на Сумщині. Мова йде про заміну застарілих  малих мостів на сучасні металеві гофровані конструкції. Відразу два  малих моста, що розташовані на км 108+850 та 110+927 автодороги Р-46 Харків-Охтирка, вже найближчим часом будуть замінені на сучасні металеві гофровані конструкції. Гофротруби з нержавіючої сталі, що активно використовуються при ремонті штучних споруд, стійкіші до агресивного впливу навколишнього середовища і мають високі характеристики міцності, морозостійкості та водонепроникності.

 • 20.09.2018

  У КРАСНОПІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ ТРИВАЄ РЕМОНТ АВТОДОРОГИ ДО КПП "ПОКРОВКА"

  Коли є хороші дороги, можна розраховувати на розвиток  та інвестиційну привабливість регіону.  В рамках відновлення прикордонної інфраструктури на замовлення Служби автомобільних доріг у Сумській області проводиться поточний середній ремонт на ділянці автодороги Т-19-18 Краснопілля- Контрольно-пропускний пункт "Покровка". Для проведення робіт з відновлення дорожнього покриття залучаються кошти від митного експерименту. На першій 3-кілометровій ділянці вже влаштований вирівнюючий шара, розпочате влаштування верхніього шару дорожнього покриття, наразі виконується влаштування з'їзду на виїзді з Краснопілля. 

 • 10.09.2018

  І В РОБОТІ, І В СПОРТІ - НАЙКРАЩІ!

  7 вересня напередодні Дня фізкультури і спорту працівники шляхових господарств Сумщини вже традиційно зібралися на обласній галузевій  Спартакіаді, яка проводилася на базі спортивно-оздоровчого табору «Орлятко» в м. Суми. Цьогоріч  у змаганнях взяли участь 13 команд: Краснопільського, Липоводолинського, Недригайлівського, Конотопського, Роменського, Сумського та Шосткинського райавтодорів, Глухівської, Климентівської та Сумської ДЕД, Лебединського «Дорбудсервіс»,  Сумського облавтодору та Служби автомобільних доріг у Сумській області. Найкращих спортсменів визначали у 5 видах спорту : у двох особистих  - «Армспорт» та «Гирьовий спорт» , та 3 особисто-командних видах : легкоатлетичний крос, настільний теніс та шашки. Поза загально-командним заліком були проведені особисті змагання з дартсу.

 • 6.09.2018

  ДОРОЖНИКИ СУМЩИНИ РОЗПОЧАЛИ ПІДГОТОВКУ ДО ОСІННЬО-ЗИМОВОГО ПЕРІОДУ 2018-2019

  «На автошляхах області активно продовжується сезон ремонтних робіт і Служба, як замовник, контролює хід виконання взятих обов’язків. Проте, після його завершення наступить зима і ми повинні бути до неї  готовими»,- акцентував увагу керівників філій ДП «Сумський облавтодор» начальник Служби автомобільних доріг у Сумській області Іван Петрович Романюк. Про заходи з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 року , а головне, про проблемні питання, які треба вирішити до початку зимового сезону, йшлося  на виробничій нараді . Найактуальнішими є заготовлення у необхідній кількості солі та піску та забезпечення ними кожне підрядне підприємство, підготовка спеціальної дорожньої техніки, майданчиків для складування ПСС.

 • 16.08.2018

  Ремонтні роботи на автошляхах Сумщини в розпалі.

  На автомобільних дорогах загального користування   державного та місцевого значення Сумщини тривають роботи з ліквідації ямковості та деформацій дорожнього покриття. Всього від початку року працівниками дорожніх підприємств  області  та субпідрядними організаціями   ліквідовано майже 300  тис. м2 ямковості. Роботи виконувались. Здебільшого, гарячим асфальтобетоном, а також методом просочення та струменевим. Працюють дорожники і над тріщинами, яких від початку року ліквідовано майже 14 тис. погонних метри.

 • 10.08.2018

  Ремонт доріг Сумщини триває

  В розпалі ремонтні роботи на автомобільних дорогах Сумщини. Так, протягом тижня на  автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-07 Київ-Суми-Юнаківка в селі Іволжино дорожники продовжували влаштування шару ЩПС.Тривають роботи і з реконструкції  мосту  в с.Климентове. Протягом тижня сумські мостобудівельники виконали зрубування пал опор та ар матування подфермників.

 • 3.08.2018

  Інформують дорожники Сумщини

  На замовлення Служби автомобільних доріг у Сумській  області підрядні підприємства продовжують виконання ремонтних робіт на автомобільних дорогах державного і місцевого значення. Протягом тижня до робіт було залучено 28 бригад дорожників та 8 асфальтобетонних установок.На автомобільній дорозі загального користування державного значенняР-46 Харків – Охтирка   підрядна організація виконує роботи з поточного середнього ремонту: дорожники виконують влаштування верхнього шару покриття ЩМА.На автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-07 Київ-Суми-Юнаківка на км 353+750 – км 354+350 в с,Іволжино Сумського району дорожники розпочали влаштування при кромкових лотків.

 • 31.07.2018

  Оперативно про ремонт доріг Сумщини

  На автомобільних дорогах загального користування як державного, так і місцевого значення Сумщини по-справжньому «спекотно». Дорожники нарощують темпи виконання ремонтних робіт, використовуючи кожну погожу годину. З особливої відповідальністю і майстерністю працівники ТОВ «Сумимостобуд» проводять реконструкцію мосту через річку Ворскла в с.Климентове автомобільної дороги державного значення Н-12 Суми-Полтава.

 • 12.07.2018

  РЕКОНСТРУКЦІЯ МОСТОВОГО ПЕРЕХОДУ У С. КЛИМЕНТОВЕ

  Продовжується реконструкція шляхопроводу через річку Ворскла у селі Климентове. Стратегічно важлива для області споруда розташована на 70 км автодороги Н-12 Суми-Полтава. Реконструкція проходить згідно графіку. Наразі ведеться будівництво нових опор. Проводиться забивка залізобетонних паль на руслових опорах, продовжуються підготовчі роботи.