Служба автомобільних доріг
у Сумській області

новини

 • 22.08.2017

  Шановні дорожники!

  Шановні дорожники!

 • 19.08.2017

  ВИКОНАННЯ ремонтних РОБІТ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ СумСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗА трудовий ТИЖДЕНЬ.

  На замовлення Служби автомобільних доріг у Сумській області за трудовий тиждень підрядним підприємством ДП «Сумський облавтодор» ліквідовано  майже 7,5 тисяч м2 ямковості на автомобільних дорогах загального користування. Роботи проводились на автомобільних дорогах державного і місцевого значення. Причому, слід відзначити, що завдяки спільним зусиллям керівництва області, Служби автодоріг і місцевих громад по залученню коштів на ремонт доріг саме місцевого значення, показники по ліквідації ямковості на місцевих дорогах за останні 7 днів перевищують показники ліквідації ямковості на дорогах державного значення майже на 2,5тисячі м2 .

 • 14.08.2017

  Ремонтні роботи на автомобільних дорогах Сумщини тривають.

  Районними філіями ДП «Сумський облавтодор» та підрядними організаціями продовжується виконання робіт з поточного ремонту та ліквідації ямковості і інших деформацій дорожнього покриття на автомобільних дорогах загального користування Сумщини. Щоденно на ремонтних роботах задіяно 29 власних бригад, 8 асфальтозмішувальних установок. Протягом останнього трудового тижня сумськими дорожниками ліквідовано майже 7 000кв.м ямковості. Ремонтні роботи тривають і на мостових переходах, а саме:

 • 10.08.2017

  Ремонт мостів на автодорогах області - першочергове завдання для дорожників Сумщини.

  9 серпня начальник Служби автомобільних доріг у Сумській області – депутат Сумської обласної ради Іван Романюк прийняв участь у розширеній нараді в обласній державній адміністрації. Іван Петрович відзвітував керівництву і громадськості області про виконання ремонтних робіт на автомобільних дорогах станом на 8 серпня.

 • 9.08.2017

  РЕМОНТНІ РОБОТИ НА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРОГАХ СУМЩИНИ В РОЗПАЛІ

 • 4.08.2017

  Дорожники Сумщини звітують за трудовий тиждень.

  На замовлення Служби автомобільних доріг у Сумській області протягом трудового тижня підрядними підприємствами ліквідовано 7219 кв.м ямковості на дорогах загального користування області, в тому числі на дорогах державного значення – 2726 кв.м та 4493 кв.м – на дорогах місцевого значення. Роботи виконувались традиційними методами: гарячим асфальтобетоном, методом просочення та струменевим методом. Незважаючи на спекотні дні, на ремонтних роботах доріг області працювало 29 бригад дорожніх працівників, 7 струменевих машин, 8 асфальтозмішувальних установок.

 • 1.08.2017

  УВАГА! ОБМЕЖЕННЯ РУХУ!

  Для забезпечення безпеки руху під час виконання робіт з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т – 19-07 Шостка – Кролевець, на ділянці Шостка – Кролевець, Служба автомобільних доріг у Сумській області вводить обмеження руху для вантажних транспортних засобів із загальною масою більше 3,5 т. Дане обмеження погоджено з УПД ГУНП України у Сумській області

 • 31.07.2017

  Дорожники Сумщини і об’єднані громади завершують ремонт автодоріг місцевого значення.

  Протягом 2016 року  Службою автомобільних доріг у Сумщини  та об’єднаними громадами області було реалізовано спільний проект щодо співфінансування ремонту доріг місцевого значення за формулою «50 на 50». На даний час ще не завершено роботи з ремонту доріг у Грунській об’єднананій територіальній  громаді Охтирського району  та Зноб-Новгородській  об’єднаній  територіальній  громаді Середино-Будського району.
  «Станом на кінець  липня на території Грунської ОТГ виконано робіт з ремонту дорожнього покриття на суму 3,9 мільйона гривень. Усього ж сторони в рамках спільного проекту виділяли по 3 мільйони гривень. За два тижні ми плануємо завершити ремонт даних місцевих доріг », – доповів  перший заступник начальника Служби  Сергій Михайлович  Овчаренко на   апаратній нараді, яка відбулася сьогодні в Сумській обласній державній адміністрації під головуванням тимчасово виконуючим обов’язки голови Олександра  Олексійовича Марченка. «У Зноб-Новгородській ОТГ ремонт доріг буде закінчено до кінця серпня. Об’єднана громада та облавтодор виділили на це по 2,1 мільйона гривень. Ремонтні роботи врозпалі»,  - запевнив присутніх   Сергій Михайлович.

 • 27.07.2017

  Дорожники Сумщини інформують про трудовий тиждень.

  Дорожники Сумщини інформують про трудовий тиждень.

 • 26.07.2017

  Ремонт мостів Сумщини – під пильним контролем дорожників.

  На замовлення Служби автомобільних доріг у Сумській області ПП
  «Сумимостобуд» здійснює роботи по поточному ремонту мосту через річку
  Осота протяжністю 12м на автомобільній дорозі загального користування
  державного значення Т-19- 07 Шостка – Кролевець в селищі Вороніж.
  «Роботи на даному об’єкту завершені, і оцінку темпів і якості ремонту нам
  надають не тільки спеціалісти Служби автомобільних доріг, а насамперед
  водії і місцеві жителі. Рух транспорту не перекривали, і, хоча водії мали
  певні незручності, та завжди з порозумінням ставилися до тимчасових
  обмежень», - розповідає директор ПП «Сумимостобуд» Андрій Ткаченко.